Bergibo Art ile "Kullanıcı odaklı dizayn ve uygulamalar"

Bergibo kullanıcıların yaşam alanlarını ve çalışma ortamlarını kullanıcının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlar ve hayata geçirir. Ahşap, mermer, porselen, quartz, kompozit levhalar, cam, pvc, preslenmiş levhalar vb. malzemeleri uygulamalarında sıklıkla kullanır. Genellikle doğa ile bütünleşebilen ağaç, mermer, toprak türevlerini kullanarak mekanlara yeni görünümler kazandırır.

Bunların yanında Bergibo endüstriyel uygulamalarda çelik konstrüksiyon yapılar, betonarme inşaatlar, fabrika zemin kaplama uygulamları (lamine, laminat, pvc, epoksi vb), ofis tasarımları, dış cephe uygulamaları ile tasarım ve uygulamalar yapmaktadır.

Projeler

Mimari Dizayn & Uygulama

Tabandan tavana anahtar teslim iş düsturuyla hizmetler verir. Elektrik, elektronik, aydınlatma, sıhhi tesisat, zemin döşemeleri, seramik & mermer banyo ve mutfak uygulamalar, salon tasarımları, çocuk odası tasarımlarının yanında duvar boyamaları, italyan duvar kağıdı uygulamaları ile kullanıcılara hizmet verir.

Endüstriyel & Fabrika

Fabrika lavabo seramik, zemin epoksi kaplama, zemin pvc kaplama, mineflö uygulamalar, ofis tasarımları ve bölümleri, konstrüksiyon işleri ile uygulamalar sunar.

Tadilat & Cephe Uygulamaları

Ortak kullanım alanlarının revize edilmesi, havuz tadilat, yükseltilmiş zemin uygulamaları, dış cephe montaj uygulamaları, çatı kaplama, kış bahçesi vb. ürünleri anahtar teslim sunar.

Karavan Dizayn & Uygulama

Motokaravan tasarım ve uygulamaları ile karavan kullanıcılarının minimum alandan maksimum verim alabileceği uygulamalar